» فوتر » راهنما » بازگرداندن کالا

اصلی­ ترین هدف مجموعه­ ی افراساز رضایت کامل شما است. به این منظور بازگشت کالا تا 10 روز پس از صدور فاکتور و پرداخت به صورت کامل و یا پیش پرداخت امکان پذیر است.

هزینه­ ی بازگرداندن کالا به انبار افراساز به عهده ی خریدار است. اگر به هر دلیلی اثبات شود که اشتباه از جانب مجموعه ­ی افراساز بوده هزینه­ ی حمل کالای بازگشتی به صورت کامل به شما پرداخت خواهد شد.

بازگرداندن کالا فقط به انبار افراساز مجاز است و در مکان دیگر مانند نمایشگاه قابل بازگشت نیست.

مبلغ کالای بازگردانده شده در صورت صحت و سلامت، به حساب خریدار و یا شماره حساب مبدا واریز شده، انتقال پیدا می­کند.

برای کالاهایی که به سفارش مشتریان عزیز تولید و یا سفارش می­ شود به هیچ عنوان امکان بازگرداندن وجود ندارد. لطفا در زمان سفارش نهایت دقت خود را انجام دهید.

فرم تحویل کالا در واقع سندی است که در هنگام تحویل کالا در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این فرم فهرستی از انتظارات افراساز از شما به هنگام دریافت و پذیرش کالا است. فرض مجموعه ­ی افراساز بر این است که شما به عنوان مشتری با امضای این فرم، از شرایط و ضوابط پذیرش کالا و بازگرداندن  آن مطلع هستید.  براین اساس خواهشمندیم که پیش از پذیرش سفارش خود، کالای ارسالی را به طورکامل بررسی و از تطابق اطلاعات روی جعبه با کالایی که در فرم ثبت گردیده اطمینان حاصل کنید.

با این حال اگر در زمان ابتدای استفاده از محصول به مشکلی برخوردید، خوشحال خواهیم شد که برای حل آن با تیم خدمات مشتریان افراساز 88050590 تماس بگیرید.

سپاسگزاریم