» اخبار
انتخاب مناسب شیرآلات آشپزخانه + تصاویر

برای داشتن آشپزخانه به روز و مناسب سلیقه هر خانم خانه داری نیاز هست در مورد خرید شیرآلات آشپزخانه اطلاعاتی داشته باشید .

دوشنبه 23 خرداد ماه 1401 ادامه مطلب
معرفی ست شیرآلات خارجی پرفروش و لوکس +تصاویر

برای تهیه شیرآلات سرویس بهداشت و حمام اولین نکته ای که بعد از کیفیت جنس باید در نظر داشته باشید کاربرد و زیبایی بخشیدن به محیط شما می باشد پس سعی کنید شیرآلاتی را انتخاب کنید که کاملا ست و یکسان باشد در زیر به طور مختصر در مورد شیرآلات برتر و هماهنگ توتو صحبت خواهیم کرد.

یکشنبه 11 اردیبهشت ماه 1401 ادامه مطلب
معرفی چند نوع توالت فرنگی از برند معروف توتو + عکس

امروزه برای راحتی بیشتر و توجه به سلامتی استفاده از توالتهای فرنگی بسیار رایج شده است و با پیشرفت تکنولوژی ، استقبال مردم از توالتهای پیشرفته رو به افزایش می باشد . در همین زمینه به معرفی توالتهای پیشرفته توتو می پردازیم.

یکشنبه 4 اردیبهشت ماه 1401 ادامه مطلب
ویژگیهای ست سرویس بهداشتی سنگی چیست؟+تصاویر

این روزها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مطابق مد روز پیش رفتند در همه موارد شروع به تولیدات محصولات مربوطه کردند . یکی از مسائلی که جدیدا به امر می پردازند طراحی داخلی و بالاخصوص طراحی سرویسهای بهداشتی می باشد که در این زمینه شروع به تولید اکسسوریهای متنوعی کرده اند که در این قسمت در مورد ست اکسسوریهای سرویس بهداشتی توضیح کوتاهی خواهیم داد.

یکشنبه 15 اسفند ماه 1400 ادامه مطلب
محبوبترین برند ست سرویس بهداشتی را بشناسید !

هر سرویس بهداشتی نیاز به تعدادی اکسسوری کاربردی دارد . امروزه توجه خاصی به دکوراسیون سرویسهای بهداشتی می شود و سعی بر این است که ازاکسسوریهایی با برندهای محبوب و با کیفیت استفاده شود . برای آشنایی شما به اختصار در مورد اکسسوریهای برندSPIRELLA توضیح خواهیم داد.

شنبه 14 اسفند ماه 1400 ادامه مطلب
انواع اکسسوری حمام و دستشویی از نظر جنس و کیفیت را بشناسید ؟

وقتی وارد یک سرویس بهداشتی می شود اولین چیزی که بعد از نظافت جلب توجه میکند اگسسوریهای بکار رفته در آن فضا می باشد . اکسسوریهای سرویسهای بهداشتی علاوه بر کاربردی بودن تاثیر بسیاری بر دکوراسیون فضای سرویس بهداشتی شما دارد .

چهارشنبه 11 اسفند ماه 1400 ادامه مطلب
ویژگی یک توالت فرنگی خوب چیست ؟+تصاویر مربوطه

برای داشتن یک سرویس بهداشتی خوب که علاوه بر ظاهر زیبا کاربردی مناسب داشته باشد . کلیه توالتهای فرنگی دارای عملیاتی یکسان می باشند ولی امکاناتی متفاوت و طراحیهای مختلفی دارند که برای آشنایی شما در زیر توضیحاتی خدمتتان ارائه می دهیم.

سه شنبه 28 دی ماه 1400 ادامه مطلب
انواع توالت فرنگی از نظر جنس و کیفیت + تصاویر

در هنگام خریدتوالت فرنگی باید مواردی را در نظر داشته باشید تا بتوانیم یک خرید ایده آل و بهینه داشته باشیم پس به اختصار مواردی که لازم می باشد اطلاع داشته باشید در زیر توضیح خواهیم داد.

شنبه 25 دی ماه 1400 ادامه مطلب
انواع توالت فرنگی از نظر اندازه + تصاویر

یکی از عوامل مهم در انتخاب توالت فرنگی بنا به نیاز هر خانواده ابعاد آن بخصوص ارتفاع یک توالت فرنگی می باشد که به اختصار برایتان توضیح خواهیم داد.

شنبه 18 دی ماه 1400 ادامه مطلب
کفشور خطی استیل

کانالهای کفشور مظهر طراحی مینیمالیستی هستند که با وجود این کفشورها دیگر نیاز به زیردوشها یا کابینهای نمی باشند . با وجود کانالهای دوش افراست موانع موجود در حمامها از بین رفته و سطحی کاملا یکنواخت فراهم می شود. کفشور خطی یک سیستم تخلیه استیل با دوام برای استفاده در سرویسهای بهداشتی می باشد . کفشورهای خطی افراست یکی از مدرنترین نوع کفشورهای خطی می باشد که بسیار قابل اطمینان می باشد و با مهر و موم شدن توسط نوارهای آب بندی کاملا عایق بندی می شود و همین امر باعث می شود کفشورهای خطی افراست بادوام و در عین حال کاربردی می باشد .

یکشنبه 5 دی ماه 1400 ادامه مطلب
کفشور خطی افراست

کفشور به درپوش ورودی آب هدر رفته به سمت لوله فاضلاب گفته می شود .کفشورهای خطی از دو قسمت عمده تشکیل شده اند . کانال کفشور که در زیر کف حمام نصب می شود و رویه کفشور خطی که نقش پوشش کانال و زیبایی و همسط سازی با کف سرویس بهداشتی را دارند .

شنبه 27 آذر ماه 1400 ادامه مطلب
کفشورهای خطی سرامیک خور و سنگ خور

معمولا این نوع کفشورها بسیار مناسب مکانهایی است که ریزش آب بیشتری را دارند . به علت اینکه کفشورهای خطی بزرگتر می باشند و قادر خواهند بود حجم بیشتر از آب را تخلیه کنند.

یکشنبه 14 آذر ماه 1400 ادامه مطلب
معرفی مدل جدید سرویس بهداشتی سنگی

یکی از مدلهای پر طرفدار سرویسهای بهداشتی ، روشویهایی سنگی ،بخصوص سنگ مرمر می باشد . که امروزه در سبکهای قدیمی و خاص بسیار عامه پسند شده است .

سه شنبه 27 مهر ماه 1400 ادامه مطلب
معرفی مدل جدید ست سرویس بهداشتی استیل + تصاویر

برای داشتن یک سرویس بهداشتی شیک و بهداشتی نیاز به ست های مخصوص می باشد که در زیر در مورد ست استیل برند معروف spierlla می پردازیم.

دوشنبه 26 مهر ماه 1400 ادامه مطلب
انواع توالت فرنگی و ویژگی های آن را بشناسید.

با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت روزافزون به سرویس بهداشتی ها محصولات بهتر و خاص تری تولید و مورد استفاده قرار می گیرند یک از مهمترین های سرویس بهداشتی توالتهای فرنگی می باشد که به اختصار در ادامه مطلب توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.

یکشنبه 11 مهر ماه 1400 ادامه مطلب
توالتهای فرنگی دیواری یا بک تو وال (BACK TO WALL)چیست؟

توالتهای دیواری همانند توالتهای وال هنگ دارای فلاش تانک توکار می باشند و همانند توالتهای فرنگی پایه زمینی دارند و بر روی زمین قرار گرفته اند.

شنبه 3 مهر ماه 1400 ادامه مطلب
راهنمایی خرید انواع وان حمام و جکوزی لوکس خانگی

جکوزی همان وانهای قدیمی می باشد که بدنه آنها مجهز به لوله هایی برای پاشش آب با فشار مناسب طراحی شده است و همانند یک ماساژ عضلانی عمل کرده و باعث رفع خستگی و ریلکسی افراد می گردد.

سه شنبه 11 خرداد ماه 1400 ادامه مطلب
لوکس ترین برندهای شیرآلات فضای عمومی را بشناسید

شیرآلات لوکس توتو از نظر کارایی همانند بقیه شیرآلات می باشند ولی آلیاژ بکار رفته و مدل شیرآلات لوکس توتو بسیار متفاوت و چشمگیرتر می باشد .

چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه 1400 ادامه مطلب
انواع شیر های دیواری آشپزخانه جدید و لوکس + تصاویر

شیرهای دیواری پایه آن به صورت کامل بر روی دیوار نصب می گردد و فضای سینک ظرفشویی کاملا آزاد می باشد که به اختصار در مورد اینگونه شیرآلات و نحوه خرید کردن را برایتان توضیح خواهیم داد.

یکشنبه 26 اردیبهشت ماه 1400 ادامه مطلب
اولین  قبلی  1  2  3  بعدی  آخرین