» اخبار
ایده های مهم و خاص بابت طراحی کابین دوش حمام

همانطور که می دانید طراحی دکوراسیون خانه روز به روز در حال پیشرفت و ترقی می باشد و دکوراسیون مینیمال در خانه های امروزی خیلی چشمگیرتر و خاص تر شده است .علاوه بر دکوراسیون داخلی توجه خاصی به دکوراسیون حمام و سرویسهای بهداشتی زیاد شده است که یگی از این طراحیهای خاص کابین دوشهای پیشرفته می باشد . که به طور اختصار در مورد طراحی کابین دوشها صحبت خواهیم کرد.

پنجشنبه 8 دی ماه 1401 ادامه مطلب
راهنمایی بابت خرید کابین دوش حمام

کابین دوش یک فضایی اختصاصی در حمام است که کاملا توسط شیشه های سکوریت شده محصور میشود و همین امر باعث عدم آبریزش به بیرون از محوطه کابین دوش میگردد و محیط حمام خشک باقی می ماند.

پنجشنبه 24 آذر ماه 1401 ادامه مطلب
فلاش تانک توالت و کاربرد آن

برای رسیدن به بهداشت و تمیزی بهتر در توالت ها از فلاش تانکهای مخصوص استفاده می کنیم که با فشار زیاد باعث خروج آب از کاسه فلاش تانک می گردد و باعث تمیزی و انتقال فضولات به داخل فاضلاب می گردد.

دوشنبه 25 مهر ماه 1401 ادامه مطلب
شناختی در رابطه با ابزارهای کاربردی میکروسمنت + تصاویر

برای بدست آوردن سطحی خاص و زیبا که با مواد اولیه پوشش های دکوراتیو به آن دست پیدا کنید ابزار لازم از جمله ماله ، رول و ... لازم می باشد که برای آشنایی بیشتر با این ابزارها و برندهای معتبر ، به صورت اجمالی توضیحاتی خواهیم داد.

دوشنبه 24 مرداد ماه 1401 ادامه مطلب
فلاش تانکهای توکار و استراکچرهای وال هنگ را بشناسیم +تصاویر

برای داشتن یک توالت وال هنگ به روز و مناسب با فلاش تانک مربوط به آن ، باید از فلاش تانکهای توکار که دارای استراکچر مخصوص برای نصب وال هنگ می باشند استفاده کرد که در زیر به طور اختصار برای آشنایی شما توضیحاتی اجمالی در مورد فلاش تانک و استراکچر آن خواهیم داد.

چهارشنبه 19 مرداد ماه 1401 ادامه مطلب
انتخاب مناسب شیرآلات آشپزخانه + تصاویر

برای داشتن آشپزخانه به روز و مناسب سلیقه هر خانم خانه داری نیاز هست در مورد خرید شیرآلات آشپزخانه اطلاعاتی داشته باشید .

دوشنبه 23 خرداد ماه 1401 ادامه مطلب
معرفی ست شیرآلات خارجی پرفروش و لوکس +تصاویر

برای تهیه شیرآلات سرویس بهداشت و حمام اولین نکته ای که بعد از کیفیت جنس باید در نظر داشته باشید کاربرد و زیبایی بخشیدن به محیط شما می باشد پس سعی کنید شیرآلاتی را انتخاب کنید که کاملا ست و یکسان باشد در زیر به طور مختصر در مورد شیرآلات برتر و هماهنگ توتو صحبت خواهیم کرد.

یکشنبه 11 اردیبهشت ماه 1401 ادامه مطلب
معرفی چند نوع توالت فرنگی از برند معروف توتو + عکس

امروزه برای راحتی بیشتر و توجه به سلامتی استفاده از توالتهای فرنگی بسیار رایج شده است و با پیشرفت تکنولوژی ، استقبال مردم از توالتهای پیشرفته رو به افزایش می باشد . در همین زمینه به معرفی توالتهای پیشرفته توتو می پردازیم.

یکشنبه 4 اردیبهشت ماه 1401 ادامه مطلب
ویژگیهای ست سرویس بهداشتی سنگی چیست؟+تصاویر

این روزها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و مطابق مد روز پیش رفتند در همه موارد شروع به تولیدات محصولات مربوطه کردند . یکی از مسائلی که جدیدا به امر می پردازند طراحی داخلی و بالاخصوص طراحی سرویسهای بهداشتی می باشد که در این زمینه شروع به تولید اکسسوریهای متنوعی کرده اند که در این قسمت در مورد ست اکسسوریهای سرویس بهداشتی توضیح کوتاهی خواهیم داد.

یکشنبه 15 اسفند ماه 1400 ادامه مطلب
محبوبترین برند ست سرویس بهداشتی را بشناسید !

هر سرویس بهداشتی نیاز به تعدادی اکسسوری کاربردی دارد . امروزه توجه خاصی به دکوراسیون سرویسهای بهداشتی می شود و سعی بر این است که ازاکسسوریهایی با برندهای محبوب و با کیفیت استفاده شود . برای آشنایی شما به اختصار در مورد اکسسوریهای برندSPIRELLA توضیح خواهیم داد.

شنبه 14 اسفند ماه 1400 ادامه مطلب
انواع اکسسوری حمام و دستشویی از نظر جنس و کیفیت را بشناسید ؟

وقتی وارد یک سرویس بهداشتی می شود اولین چیزی که بعد از نظافت جلب توجه میکند اگسسوریهای بکار رفته در آن فضا می باشد . اکسسوریهای سرویسهای بهداشتی علاوه بر کاربردی بودن تاثیر بسیاری بر دکوراسیون فضای سرویس بهداشتی شما دارد .

چهارشنبه 11 اسفند ماه 1400 ادامه مطلب
ویژگی یک توالت فرنگی خوب چیست ؟+تصاویر مربوطه

برای داشتن یک سرویس بهداشتی خوب که علاوه بر ظاهر زیبا کاربردی مناسب داشته باشد . کلیه توالتهای فرنگی دارای عملیاتی یکسان می باشند ولی امکاناتی متفاوت و طراحیهای مختلفی دارند که برای آشنایی شما در زیر توضیحاتی خدمتتان ارائه می دهیم.

سه شنبه 28 دی ماه 1400 ادامه مطلب
انواع توالت فرنگی از نظر جنس و کیفیت + تصاویر

در هنگام خریدتوالت فرنگی باید مواردی را در نظر داشته باشید تا بتوانیم یک خرید ایده آل و بهینه داشته باشیم پس به اختصار مواردی که لازم می باشد اطلاع داشته باشید در زیر توضیح خواهیم داد.

شنبه 25 دی ماه 1400 ادامه مطلب
انواع توالت فرنگی از نظر اندازه + تصاویر

یکی از عوامل مهم در انتخاب توالت فرنگی بنا به نیاز هر خانواده ابعاد آن بخصوص ارتفاع یک توالت فرنگی می باشد که به اختصار برایتان توضیح خواهیم داد.

شنبه 18 دی ماه 1400 ادامه مطلب
کفشور خطی استیل

کانالهای کفشور مظهر طراحی مینیمالیستی هستند که با وجود این کفشورها دیگر نیاز به زیردوشها یا کابینهای نمی باشند . با وجود کانالهای دوش افراست موانع موجود در حمامها از بین رفته و سطحی کاملا یکنواخت فراهم می شود. کفشور خطی یک سیستم تخلیه استیل با دوام برای استفاده در سرویسهای بهداشتی می باشد . کفشورهای خطی افراست یکی از مدرنترین نوع کفشورهای خطی می باشد که بسیار قابل اطمینان می باشد و با مهر و موم شدن توسط نوارهای آب بندی کاملا عایق بندی می شود و همین امر باعث می شود کفشورهای خطی افراست بادوام و در عین حال کاربردی می باشد .

یکشنبه 5 دی ماه 1400 ادامه مطلب
کفشور خطی افراست

کفشور به درپوش ورودی آب هدر رفته به سمت لوله فاضلاب گفته می شود .کفشورهای خطی از دو قسمت عمده تشکیل شده اند . کانال کفشور که در زیر کف حمام نصب می شود و رویه کفشور خطی که نقش پوشش کانال و زیبایی و همسط سازی با کف سرویس بهداشتی را دارند .

شنبه 27 آذر ماه 1400 ادامه مطلب
کفشورهای خطی سرامیک خور و سنگ خور

معمولا این نوع کفشورها بسیار مناسب مکانهایی است که ریزش آب بیشتری را دارند . به علت اینکه کفشورهای خطی بزرگتر می باشند و قادر خواهند بود حجم بیشتر از آب را تخلیه کنند.

یکشنبه 14 آذر ماه 1400 ادامه مطلب
معرفی مدل جدید سرویس بهداشتی سنگی

یکی از مدلهای پر طرفدار سرویسهای بهداشتی ، روشویهایی سنگی ،بخصوص سنگ مرمر می باشد . که امروزه در سبکهای قدیمی و خاص بسیار عامه پسند شده است .

سه شنبه 27 مهر ماه 1400 ادامه مطلب
معرفی مدل جدید ست سرویس بهداشتی استیل + تصاویر

برای داشتن یک سرویس بهداشتی شیک و بهداشتی نیاز به ست های مخصوص می باشد که در زیر در مورد ست استیل برند معروف spierlla می پردازیم.

دوشنبه 26 مهر ماه 1400 ادامه مطلب
اولین  قبلی  1  2  3  4  بعدی  آخرین